Availability: In Stock

Te voglat perralla te medha – Piter Pani

SKU: 9789928004390

400L

Përshkrim

Përralla tradicionale të rrëfyera përmes tekstesh të thjeshtë dhe lehtësisht të lexueshëm të shoqëruara me ilustrime fort të këndshme. “Të voglat përralla të Mëdha” i ndihmojnë fëmijët të rriten së bashku me librin dhe u mundësojnë prindërve të kalojnë kohë me ta. Ne kete liber do te gjeni historine fantastike te Piter Panit, bazuar mbi librin e Barnie

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

48

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Te voglat perralla te medha – Piter Pani”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *