Availability: In Stock

Si të flisni që fëmijët t’ju dëgjojnë…

SKU: 9789951817448

1,400L

Ky është libri më i shitur i cili do t’ju mësojë teknikën që ju duhet për të qenë më të efektshëm dhe me vetëmbështetës me femijët tuaj.

 

Përshkrim

I çmuar dhe lavdëruar nga prindërit e profesionistët anembanë botës, qasja realiste dhe e respektueshme e Adele Faber-it dhe Elaine Mazlish-it i bën marrëdheniet me fëmijët e të gjitha moshave më pak stresuese dhe më të kënaqshme.

Këtu, këto ekspertë që kanë fituar çmime na japin mendimet dhe sugjerimet e tyre më të fundit, mbështetur në komente të marra gjatë viteve.

Informacion shtesë

Autori

,

Gjuha

Nr i faqeve

367

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Si të flisni që fëmijët t’ju dëgjojnë…”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *