Availability: In Stock

Biseda rreth seksit

SKU: 9789928371430

1,020L

Pse e kemi kaq të vështirë të flasim për seksin, madje edhe me njeriun tonë më intim? “Biseda rreth seksit” do ta ndryshojë tërësisht konceptin tuaj për marrëdhëniet intime. Terapistja e seksit Vanessa Marin dhe bashkëshorti i saj, Xander, do të na tregojnë se gjëja më e mirë që mund të bëjmë për jetën tonë seksuale nuk përfshin as heqjen e rrobave.

Informacion shtesë

Autori

,

Gjuha

Nr i faqeve

356

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Biseda rreth seksit”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *