Availability: In Stock

Si ta trembesh perbindeshin

Autor: Jana Bauer
SKU: 9789928377166

400L

Ke një përbindësh nën shtrat?

Është i shëndoshë, me një sy dhe me kthetra të mprehta? Do të jetë përbindësh Trashanik.

Mos u shqetëso, ai trembet për vdekje nga veglat frymore! Mund ta përzësh me një marsh të fortë.

Po sikur përbindëshi të mos jetë Trashaniku, po Dhëmbëmadhi apo Leshataku?

Po të jap një këshillë të vlefshme: telefono Oton Karkalecin!

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

40

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Si ta trembesh perbindeshin”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *