Availability: In Stock

Shtet i ri, burrë shteti modern

SKU: 9789928813008

1,500L

Kosova ka përshkuar një udhëtim të pabesueshëm, dhe një njeri i rëndësishëm për zhvillimin e këtij bastioni të demokracisë në Ballkan, është z. Hashim Thaçi. Që kur ishte djalë i ri, ende pa mbushur të tridhjetat, ai kryesoi delegacionin shqiptar të Kosovës në konferencën ndërkombëtare në kështjellën e Rambujesë në Francë.

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

317

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Shtet i ri, burrë shteti modern”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *