Availability: In Stock

Kujtime per Shkodren e viteve 1926-1931

Autor: Jakov Milaj
SKU: 9789928370310

1,000L

Ne Shkoder kreva pese klaset e fundit ne Gjimnazin e Shtetit. Pata violine te njoh qytetin dhe qytetaret .Zura shume shoke me te cilet mbaj lidhje edhe tashi qe jam plakur . Ketu mora maturen qe me hapi rrugen per te ecur perpara.

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

178

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Kujtime per Shkodren e viteve 1926-1931”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *