Availability: In Stock

Sherlok Holmsi dhe zagari i Baskervilleve

SKU: 9789928184504

650L

Cili është mallkimi misterioz i familjes Baskërvill?

Sër Çarls Baskërvilli gjendet i vdekur në rrethana të çuditshme. Dhe, kur Sër Henri Baskërvilli vjen nga Amerika, një kërcënim vdekjeje e pret në hotel.

A bëhet fjalë për një fuqi djallëzore?

Një vrasës i arratisur endet nëpër shqopishtë…

Një grua vajton…

Një qen ulërin natën…

Dhe Sherlok Holmsi është i thirrur të hetojë.

Informacion shtesë

Gjuha

Nr i faqeve

218

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Sherlok Holmsi dhe zagari i Baskervilleve”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *