Availability: In Stock

Semundjet psikike dhe mjekimi i tyre

SKU: 97899283372864

1,000L

Miltiadh Vevecka u lind ne lagjen Kala te Beratit me 18 maj 1947.Shkollen 7-vjecare , te Mesmen dhe Fakultetin e Mjekesise e kreu ne Tirane, ku u diplomua <Mjek i Pergjithshem>, ne Korrik 1970. Pas kesaj kreu stazhin 2-vjecar ne Spitalin Qendror Tirane per <Mjek fshati>. Ne vitet 1972-1975 u specializua ne kliniken e Psikiatrise, ku punoi si  asistent pedagog ne Katedren e Neuropsikiatrise. Ne vitin 1957 mbrojti disertacionin dhe eshte “Doktor i Shkencave Mjekesore”.

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

228

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Semundjet psikike dhe mjekimi i tyre”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *