Availability: In Stock

Sekreti nënës sime

Autor: J.L Witterick
SKU: 9789928284778

1,000L

Një roman i bazuar mbi një histori të vërtetë, ku një nënë dhe një vajzë rrezikojnë jetën e tyre për t’ju siguruar strehë dy familjeve hebreje dhe një ushtari gjerman – të cilët nuk dinin asgjë për njëri-tjetrin teksa jetonin në një shtëpi të vogël me dy dhoma në Poloninë e pushtuar nga nazistët.

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

157

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Sekreti nënës sime”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *