Availability: In Stock

Ana

SKU: 9789994306367

1,000L

Me “Ana” Niccolò Ammaniti ka shkruar romanin e tij më drithërues. Një dritë që ndizet në errësirë dhe zgjeron rrezen e saj për të zbuluar pasiguritë, vrundujt e zemrës dhe fuqinë e pakontrollueshme të jetës. Sepse siç zbulon Ana, “jeta nuk na përket, na përshkon”.

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

266

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Ana”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *