Availability: In Stock

Rreth Kafshëve

SKU: 9789928184870

500L

“Rreth Kafshëve” është një përmbledhje me tregime të shkurtra, ku do të takoni jo vetëm mace, qen, por edhe pelikanë, pinguinë, rosakë e shumë shokë të tjerë të Kęstutis Kasparavičius. Do ta shikoni se edhe kafsha më e vogël dhe e avashtë si kërmilli, mund të jetë jo më pak e rëndësishme se një ari i madh polar.

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

56

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Rreth Kafshëve”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *