Availability: In Stock

Shtëpia me 7 çati

SKU: 9789928184016

620L

Një Shtëpi e Mallkuar!  Shtëpia e vjetër ngrihej e zymtë për shekuj me radhë në qytezën e vogël të Nju Inglëndit dhe kishte strehuar breza të tërë të së njëjtës familje të trishtuar. Në të vjen të banojë Fibi, anëtarja më e re e familjes. Sjellja e saj plot dashuri ndihmon në zbulimin e misterit dhe, më së fundi, i sjell familjes lumturi.

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

240

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Shtëpia me 7 çati”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *