Availability: In Stock

Profesor Frojdi flet me peshqit

SKU: 9789928325044

700L

Një ndër më të bukurit e serisë së Platonëve të vegjel, më ndriçuesit dhe me ilustrime nga më të bukurat
Profesori hedh sytë drejt sipërfaqes. Vëren një bretkosë që më kot përpiqet të dalë nga uji. Sa herë që i afrohet qëllimit të vet, një bretkosë tjetër ia fut një shpullë të fortë dhe e rizhyt në ujë.

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

64

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Profesor Frojdi flet me peshqit”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *