Availability: In Stock

C’fare te bejme me rastet ?

Autor: Kobi Yamada
SKU: 9789928371171

800L

Çfarë ndodh me rastet? Ato shndërrohen në miqësi të reja, mundësi ngazëlluese dhe zbulime të guximshme. Rastet janë ftesa per aventura të mëdha, bileta për të përjetuar përvoja të paharrueshme dhe dyer drejt botësh krejt të reja. Rastet na ndihmojnë të shohim kush jemi, çfarë duam e ku dëshirojmë të shkojmë. Pra, çfarë do të bësh, po të erdhi rasti në dorë? Gjithçka varet nga ti.

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

40

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “C’fare te bejme me rastet ?”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *