Availability: In Stock

Pasurohu me qetesine e mendjes

Autor: Napoleon Hill
SKU: 9789928303905

1,090L

Ne kete liber emocionues, autori i famshem i librit MENDO DHE PASUROHU. Napoleon Hill, tregon gjetjet e tij te fundit mbi te arriturit e asaj qe deshiron dhe si ta shfrytezosh me se min. Ketu gjenden ne gjuhe te thjeshte e te lexueshme, teknikat e pagabueshme për të arritur fuqine e te fituarit te parave dhe te te shijuarit të qetesise se vertete te brendshme mendore.

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

296

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Pasurohu me qetesine e mendjes”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *