Availability: In Stock

Pantera e debores

SKU: 9789928472892

800L

Kjo rrëfenjë fjalëkursyer është njëkohësisht një kronikë marramendëse e një udhëtimi të jashtëzakonshëm, një ushtrim në artin e durimit dhe një pranim i egërsisë së natyrës. Ky libër është gjithashtu një lutje për mbrojtjen e natyrës.

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

188

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Pantera e debores”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *