Availability: In Stock

Hello Beautiful

SKU: 9789928371713

1,275L

Kjo sagë e mrekullueshme familjare është një prej atyre romaneve të rralla, ku personazhet e veçanta janë dhënë në mënyrë të shkëlqyer, ngjan sikur janë shokët e tu të ngushtë dhe ti ndihesh mirënjohës që je në orbitën e tyre. Rrëfimi të shtyn ta marrësh aq shtruar leximin, sa do të doje që libri të mos mbaronte. Në fund, ama, s’keni për t’i mbajtur dot lotët.

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

461

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Hello Beautiful”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *