Availability: In Stock

Një nga ne fle

SKU: 9789928292667

900L

Një roman realist, thellësisht poetik, i mbrujtur në të njëjtin stil si Anne Carson, Një nga ne fle i ka siguruar Klougartit vlerësimet e panumërta dhe kandidime çmimi, duke përfshirë Readers’ Book Award, dhe një vend midis zërave të rinj kryesorë në letërsinë botërore.

Category:

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

228

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Një nga ne fle”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *