Availability: In Stock

Kurrë pa rënë dielli

SKU: 9789994346745

600L

Angeli, një fotograf i ri kthehet nga një natë orgjie në shtëpi, ku gjen një grup adoleshentësh duke ngacmuar një troll të vogël, të plagosur dhe pa mbrojtje. Ai e merr brenda, pa marrë parasysh pasojat dramatike të këtij vendimi. Ç’mund të bësh me një troll në qytet?

Kategoria: ,

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

203

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Kurrë pa rënë dielli”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *