Availability: In Stock

Nje darke me Nicen

Autor: Daghan Donmez
SKU: 9789951911641

700L

Nje nate me Nicen eshte nje rrefim ne te cilin rruga zhduket nen ndikimin e spontanitetit te bisedes dhe me zhdukjen e saj shfaqen shtigje te reja.

Përshkrim

Nje enigme per ata qe jane te rinj ne filozofi,ata qe sapo kane filluar dhe ata qe kane nevoje per t’u thelluar. Ky liber sjell filozofine e krijuar me kujdes ne nje tryeze darke,ku nje filozof i cmendur zgjohet pas dekadash te flase dhe te debatoje me nje personazh imagjinar, PROFESORIN.

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

101

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Nje darke me Nicen”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *