Availability: In Stock

Net të bardha

SKU: 9789928192479

500L

Net të bardha është një tregim i shkurtër i Dostojevskit , një nga autorët më të dashur dhe më të vlerësuar në botë . Ngjarjet ndodhin në Shën Petersburg dhe kjo është historia e thellë dhe prekëse e një të riu që lufton me shqetësimet e tij të brendshme . Një rrëfim i veshur me dritë e brishtësi , që të udhëheq thellë brenda trazimit dhe fajit të një dashurie të pashpërblyer . Një klasik i pakohë dhe një botim i shkëlqyer për ata që adhurojnë gjininë fiction .

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

85

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Net të bardha”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *