Availability: In Stock

A mund të vij tek ti

Autor: Marie Aubert
SKU: 9789928354396

800L

Në nëntë tregimet e shkurtra në këtë libër, kalohet shpejt nga malli në paturpësi, e më tej deri në nëpërkëmbje. Bëhet fjalë për njerëz që ndahen – nga miqësitë, martesat dhe marrëdhëniet e krijuara në takimet e tyre intime. Të gjithë bëjnë gjëra për të cilat iu vjen turp dhe që të gjithë i përmbahen idesë se ka diçka më të madhe se ajo që po lënë pas

Informacion shtesë

Autori

Nr i faqeve

136

Gjuha

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “A mund të vij tek ti”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *