Availability: In Stock

Në syrin e demit

SKU: 9789928366092

800L

Një thriller policor rrëmbyes, me enigma dhe lojëra matematike, atmosferë ndjellëse dhe ritëm i stuhishëm, ku e tashmja alternohet me të shkuarën, ndërsa lexuesi gjendet vazhdimisht përballë një sërë surprizash.

Kategoria: ,

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

228

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Në syrin e demit”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *