Availability: In Stock

Ne jemi drita

Autor: Gerda Bless
SKU: 9789928361554

1,000L

Nje roman qe te tensionon dhe ne te njejten kohe teper aretues per njerezit e vegjel ne nje bote te madhe dhe deshiren e tyre angazhuese,por edhe shkaterruese per te besuar ne idealet e larta .

Category: Tag:

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

202

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Ne jemi drita”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *