Availability: In Stock

Ndodhi ne vjeshte

Autor: Lisa Kleypas
SKU: 9789928005823

1,200L

Ndodhi ne ballo, ku bukuroshja Liliane Bouman zbuloi qe temperamenti i saj prej amerikaneje,s’shihej me sy te mire ne shoqerine e sterholluar amerikane. Sidomos nga Lord Uestklifi, Markusi,beqari i arte me i padurueshem i qytetit.Ndodhi ne kopsht, ku Markusi dhe Liliana zbuluan qe nje puthje e vetme plot pasion mund te vlente me shume se nje mije paragjykime arrogante dhe madje me shume se nje parfum afrodiziak!

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

375

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Ndodhi ne vjeshte”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *