Availability: In Stock

Natyra e mahnitshme

SKU: 9789928384010

1,400L

Seria: Me 18 melodi – Natyra e mahnitshme

18 tinguj që do ta marrin fëmijën tuaj e do ta çojnë në zemër të natyrës. Përveç ilustrimeve të mrekullueshme, ky libër i ndihmon të kuptojnë më mirë se si ndihesh në gji të natyrës, leximi juaj merr ngjyrimet më të bukura dhe kthehet në veprimtari të gjallë.

Category:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Natyra e mahnitshme”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *