Availability: In Stock

Meso anglisht kafshet

SKU: 9789928005519

800L

Meso te shkruash dhe te lexosh emrat e kafsheve ne anglisht ,ne nje menyre argetuese dhe te thjeshte.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Meso anglisht kafshet”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *