Availability: In Stock

Mjeshter te mrekullise matematike ne Greqine e lashte

Autor: Aleko Minga
SKU: 9789928136558

600L

“Mrekullia Greke e matematikes” nuk u krye ne menyre te beftedhe ne nje interval te shkurter si “Mrekullite hyjnore”.
Ajo eshte veper titanike njerezore e shume brezave dhe ne harkun e gjate kohore te ndertimit te saj dhane ndihmese matematikane me emer por edhe shume te tjere me pak te degjuar…..

Kategoria: ,

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

197

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Mjeshter te mrekullise matematike ne Greqine e lashte”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *