Availability: In Stock

Mekate dimri

Autor: Lisa Kleypas
SKU: 9789928005885

1,200L

Pas “Sekrete të një nate vere” dhe “Ndodhi në vjeshtë”, Anabela, Liliana, Evi dhe Dejzi kthehen të ngrohin stinën më të ftohtë me guximin e ndjenjave të tyre: Më romantike dhe të shkëlqyera se kurrë, kthehen katër mikeshat e pandashme të serisë Wallflowers.

Category: Tag:

Përshkrim

Evanxhelinë Xheneri është shumë e ndrojtur, dhe do të ishte edhe shumë e pasur, vetëm nëse do të shtinte në dorë trashëgiminë që i takon. Vetëm që t’ua shkëpusë kthetrave të të afërmve të saj të pandershëm, është e vendosur t’i sfidojë konvencionet dhe t’i drejtojë beqarit të papenduar, Sebastian St Vinsent propozimin më fyes nga të gjithë: atë për martesë!

Të kalonte më shumë se një minutë në shoqërinë e viskontit do ta shkatërronte emrin e çfarëdolloj vajze, por jo atë të Evit, e sigurt që nuk donte të hynte në koleksionin e tij të zemrave të thyera. Sa e përmbajtur aq kokëfortë, Evanxhelina është gati ta sfidojë: do t’i jepet atij vetëm kur të dijë t’i tregojë se është besnik. Një pakt me djallin apo një bast dashurie?

REVIEWS

“I bukur dhe tërheqës, nuk do t’i ndaheni librit. Për të mos u humbur!”

Biblioteka ime romantike

“Stili sublim i Lisa Kleypas-it e bën çdo roman të sajin një rrjedhje pasioni të pastër inkandeshent”.

Të lexosh libra fantastikë dhe romantikë

“Historia e kushedi se satë tërheqëse e dashurisë e nënshkruar nga Lisa Kleypas-i”

Crazy for Romance

“Aksion dhe ironi përshkënditëse: fanset e Lisa Kleypas-it do ta duan”

Publisher Weekly

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

368

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Mekate dimri”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *