Availability: In Stock

Kurrën e kurrës

SKU: 9789928338761

1,200L

KURRË MOS U NDAL ,KURRË MOS HARRO, VETËM KUJTO

Kategoria: ,

Përshkrim

Çarli Uinudi dhe Sajles kanë qenë shokë të ngushtë që kur mund të ecnin dhe të dashuruar që në moshën katërmbëdhjetë vjeçare. Mirëpo një mëngjes…ata janë krejtësisht të huaj. Puthja e parë, zënka e parë, çasti kur ranë në dashuri …çdo kujtim është zhdukur.

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

354

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Kurrën e kurrës”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *