Availability: In Stock

Mediamorfoze dhe metakomunikim

Autor: Artan Fuga
SKU: 05761

2,000L

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

389

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Mediamorfoze dhe metakomunikim”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *