Availability: In Stock

Qen kashte: Persiatje mbi njerezit dhe kafshe te tjera

Autor: John Gray
SKU: 05777

800L

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

240

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Qen kashte: Persiatje mbi njerezit dhe kafshe te tjera”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *