Availability: In Stock

Me besnikërinë më të lartë

Autor: James Comay
SKU: 9789928265043

1,500L

Në librin e tij, ish-drejtori i FBI-së, James Comey, ndan përvojat e pathëna më parë të disa prej situatave më kritike gjatë karrierës së tij në dy dekadat e fundit të qeverisë amerikane, duke zbuluar se si duket lidershipi i mirë dhe etik, dhe se si nxit vendime të shëndetshme. Rrugëtimi i tij na jep një pamje të paprecedentë të korridoreve të pushtetit, dhe një mësim të shkëlqyer se çfarë e bën një lider efektiv.

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

340

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Me besnikërinë më të lartë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *