Availability: In Stock

Deri në orën e fundit

Autor: Traudl Junge
SKU: 9789994342518

700L

Shkrimet e Traudl Junges që u përkasin viteve 1947-1948 , përbëjnë kujtime subjektive  dhe këtu janë dhënë në versionin origjinal . Në bashkëpunim me zonjën Junge , teksti është ndryshuar shumë pak , aty ku shiheshin dobësitë që i ka të vetat një dorshkrim .

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

240

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Deri në orën e fundit”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *