Availability: In Stock

Mbi ujë

Autor: Gi De Mopasan
SKU: 9789995617646

500L

Gi de Mopasan është ndër novelistët më të mirë të fundshekullit të XIX të letërsisë franceze dhe europiane. Kjo novelë që vjen në këtë botim vlerësohet për mjeshtrinë e rrëfimit të autorit

Category:

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

104

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Mbi ujë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *