Availability: In Stock

Mbaron me ne

SKU: 9789928338143

1,200L

Jeta e Lili Blumit nuk ka qenë asnjëherë e lehtë, por kjo nuk e ka ndaluar atë që të ndërtojë jetën që donte. Takimi me një neurokirurg të ri duket se do të jetë qershia mbi tortë.Rajl Kinkaidi është një djalë i vendosur, kokëfortë dhe… ndoshta pak arrogant, por njëherazi i ndjeshëm, mendjendritur dhe ndonëse ka vendosur të mos martohet asnjëherë, i ka rënë në kokë për Lilin.Bashkë me pikëpyetjet për lidhjen e saj të re, në mendjen e Lilit rikthehen kujtimet për dashurinë e parë; një lidhje me të shkuarën e lënë pas. Ai ishte shpirti i saj binjak, engjëlli mbrojtës, çdo rrahje zemre dhe kur një ditë rishfaqet papritur në jetën e saj, gjithçka që ka ndërtuar me Rajlin tronditet.

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Nr i faqeve

328

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Mbaron me ne”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *