Availability: In Stock

Hipoteza e dashurisë

Autor: Ali Hazelwood
SKU: 9789928355386

1,250L

Si një doktorante në vitin e tretë, Olivia Smith nuk beson në marrëdhëniet e qëndrueshme romantike – por shoqja e saj më e mirë beson, dhe ajo e futi atë në këtë shteg.

Bindja e Anh-së se Olivia është duke u takuar dhe se është në rrugën e saj për një jetë të lumtur, gjithmonë do të kërkonte më shumë se truket e mendjes: Shkencëtarët kërkojnë prova. Pra, si çdo biologe që respekton veten, Olivian e kap paniku dhe puth burrin e parë që i del përpara.

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

400

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Hipoteza e dashurisë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *