Availability: In Stock

Marreveshja

Autor: Elle Kennedy
SKU: 9789928377272

1,500L

Përshkrim

AJO ËSHTË GATI TË BËJË NJË MARRËVESHJE ME NJË DJALË TË KEQ KOLEGJI…

HANA UELLSI, më në fund, ka gjetur dikë që e ndez. Ndërkohë që ajo ka vetëbesim në çdo fushë tjetër të jetës, ky i mungon kur bëhet fjalë për seksin dhe joshjen.

Nëse dëshiron të tërheqë vëmendjen e djalit, për të cilin i ka rënë në kokë, duhet të dalë nga zona e rehatisë dhe t’i bjerë në sy… edhe nëse kjo do të thotë që t’i japë mësim kapitenit të bezdisshëm, kalama, kapadai të skuadrës së hokejit, në këmbim të një takimi të rremë dashurie.

…DHE KA PËR T’I DALË SHUMË MIRË.

GARET GRAHAMI ka dashur gjithmonë të luajë me një skuadër profesionistësh hokeji pas diplomimit, po mesatarja e shkollës do të vërë në rrezik atë, për të cilën ka luftuar gjithmonë. Ama, nëse këtë mund ta arrijë duke ndihmuar një brune me gjuhën brisk, që kërkon të bëjë xheloz një tjetër djalë, ai nuk mendohet dy herë. Befas një puthje e nxehtë e bën Garetin të kuptojë se nuk duhet të shtiret më dhe tashmë i mbetet të bindë Hanën se djali që dashuron i ngjan shumë atij vetë.

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

458

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Marreveshja”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *