Availability: In Stock

Familja e katit te siperm

Autor: Lisa Jewell
SKU: 9789928338501

1,200L

Ky libër i shkruar me kaq mjeshtëri, të mban frymën pezull dhe shpërfaq historinë e dy familjeve që jetojnë në një shtëpi të mbushur me sekretet më të errëta.

Kategoria: ,

Përshkrim

Një ditë, vetëm pak kohë pas datëlindjes së saj, Libi Xhonsi gjen një letër që ka 25 vjet që e pret. Teksa e hap, në mendje i rreh vetëm një mendim: “Më në fund do të marr vesh se kush jam”. Ajo mëson jo vetëm identitetin e prindërve biologjikë, por edhe që është trashëgimtarja e  shtëpisë së tyre luksoze buzë Tamizit.

Jeta e Libit, sa hap e mbyll sytë, kthehet përmbys.

Gjithçka do të ndryshojë. Mirëpo ajo që Libi nuk di është fakti që atë ditë mezi e kanë pritur edhe persona të tjerë dhe së shpejti do t’i takojë…

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

303

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Familja e katit te siperm”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *