Availability: In Stock

Lavanderia e madhe

Autor: Sophie Daull
SKU: 9789928371577

800L

Ne pak faqe te mgjeshura ,Sophie Daull di te eksploroje dhe te shprehe qenien e saj intime permes mestaforash te forta ,nje perzierje mes dhunes dhe poezise.

Notes Bibliographiques

Kategoria: , Tag:

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

146

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Lavanderia e madhe”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *