Availability: In Stock

Kontabiliteti publik dhe i organizatave jofitimprurëse

SKU: 9789928052483

1,200L

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

536

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kontabiliteti publik dhe i organizatave jofitimprurëse”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *