Availability: In Stock

Ngritja Dhe Rënia E Kombeve

Autor: Ruchir Sharma
SKU: 9789951721394

1,600L

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

580

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Ngritja Dhe Rënia E Kombeve”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *