Availability: In Stock

Koha e stuhive

SKU: 9789994306640

1,500L

Kriza e COVID-19 ma ka përforcuar bindjen e viteve të rinis se francezët nuk mund të bëjnë dot pa politikën .Kjo është një çështje ambicieje dhe fati . Populli ynë ka nevojë të tejkalojë veten . Ky është kuptimi i politikës . Të shohësh lart , të shohësh gjerë , të shohësh për nesër .

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

432

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Koha e stuhive”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *