Availability: In Stock

Kancelarja ” Odiseja e jashtëzakonshme e Angela Merkel”

Autor: Kati Marton
SKU: 9789928195425

2,000L

Një histori intime dhe e thellë e ngritjes së jashtëzakonshme dhe shkëlqimit politik të gruas më të fuqishme dhe të paarritshme në botë .

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

357

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Kancelarja ” Odiseja e jashtëzakonshme e Angela Merkel””

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *