Availability: In Stock

Klasa

Autor: Erik Segal
SKU: 9789994362677

1,250L

“Klasa” është një ndër romanet e autorit Erik Segal dhe klasifikohet si best seller. Në këtë roman pershkruhen pesë jetë, pesë histori dashurie dhe portreti i një brezi.

Kategoria: ,

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

514

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Klasa”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *