Availability: In Stock

Histori Dashurie

Autor: Erik Segal
SKU: 9789992794999

450L

Historia e një lojtari të pasur të Harvardit dhe e një mjeshtreje të zgjuar të muzikës në Redklif, që nuk kanë asgjë të përbashkët përveç dashurisë dhe kanë mundësinë të ndajnë gjithçka, veç kohës. Kjo është historia e mrekullueshme, tronditëse dhe e sinqertë e Oliver Beretit IV dhe Xhenifer Kavilerit. Me humor dhe thumbues, i trishtueshëm dhe sfilitës, romani i mrekullueshëm i Erik Segalit do t’ju rrëmbejë, do t’ju mbajë dhe do të bëhet juaji përgjithmonë. Mbi 21 milionë kopje të “Histori Dashurie” janë shitur në 33 gjuhë. Ju, sikurse më shumë se 21 milionë të tjerë do të bini në dashuri me librin “Histori Dashurie”. Jo një eksperiencë.

Kategoria: ,

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

134

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Histori Dashurie”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *