Availability: In Stock

Greenlights – Arti i te vrapuarit ne disheze

SKU: 10220

1,400L

Xhungla meriton respect. ÇFARË BESOJ UNË? Unë besoj se më shumë na vlen të përpiqemi të zbulojmë një formulë për shpëtimin e botës, sesa të merremi me zgjidhjen e një problemi matematikor. Mendoj se në shkollë duhet të mësojmë se si të shpëtojmë prapanicën. Mendoj se duhet të frymëzohemi nga lëvizje, si: “Greenpeace”, “Human Rights”, “Anti-Nuclear” etj. Une besoj ende ne dashuri dhe ne harmoni. Bota është një lagje e madhe, me kopshte ku të gjithë ne banorët jemi fqinjë të mire.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Greenlights – Arti i te vrapuarit ne disheze”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *