Availability: In Stock

Gomorra, mafia tjetër e Italisë .

SKU: 9789994300884

1,200L

R.Saviano na çon në një udhëtim të jashtëzakonshëm dhe tronditës në botën e Kamorrës ose,e thënë ndryshe , Sistemit, ngaqë fjalën “kamorrë” askush nuk e përdor më , Është një organizatë biznesi me degëzime befasuese në të gjithë planetin dhe një zonë gri, gjithmonë e më e madhe , në të cilën duhet vërtet guxim për të dalluar sa pasuri është prodhuar me gjak e sa me operacione financiare .

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

334

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Gomorra, mafia tjetër e Italisë .”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *