Availability: In Stock

Gjashtë shëtitje në pyjet e tregimtarisë

Autor: Umberto Eco
SKU: 9789994346332

700L

Leximi i librit është njësoj si të endesh nëpër pyje… Në një mënyrë më prozaike ato mund të quhen në fakt Si të bëhesh lexues i mirë…” Los Angelos Times Book Review “Erudit, me vështrim të gjerë dhe humor të thellë… Shembujt letrarë të Eco-s fillojnë nga Dantja te Dumaja, nga Sterne te Spillane. Teksti është emocionues për mendimin, shpesh komik, dhe plot me arsyetime befasuese.” Atlantic Monthly

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Gjashtë shëtitje në pyjet e tregimtarisë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *