Availability: In Stock

Fundi i vetmisë

SKU: 9789994306411

1,000L

Fëmijëria e vështirë është si një armik i padukshëm: nuk e di kurrë se kur të godet. Një roman famshëm për kapërcimin e humbjes dhe vetmisë, si dhe për pyetjen se çfarë është e pandryshueshme te njeriu. E para së gjithash, një histori e madhe dashurie.

Kategoria: ,

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

309

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Fundi i vetmisë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *